Giidid

 

Nimi Piirkond Keeled Tunnistus nr / kehtivusaeg E-mail Kontakt Elukoht
Külliki Pikk Valgamaa eesti,soome Nr. 1 juuni 2018 kyllikipikk@gmail.com +372 501 6502

Otepää

Svetlana Oper Sangaste

eesti, vene,
inglise

Nr. 2 (17.06.2012) svetlanaoper@gmail.com +372 5349 5715 Sangaste
Kalev Lõhmus Valgamaa  eesti Nr. 3 juuni 2018 palubuss@gmail.com +372 513 9071 Palupera
Elina Aro Valgamaa  eesti, soome,
rootsi, inglise
Nr. 4 (17.06.2014) Elina.aro@beneficium.ee 5697 7225 Tartu
Siivi Jõgi Valgamaa 

eesti, inglise

Nr. 5 (17.06.2014)
Nr. 6 (17.06.2012)

siivijogi@gmail.com +372 529 8974 Elva
Eleri Piirak Tõrva-Helme eesti Nr. 7 (17.06.2012) eleri.piirak@gmail.com +372 5343 0874 Valga
Indrek Merimaa Otepää, Sangaste 

inglise,eesti

Nr. 8 (17.06.2014)
Nr. 9 (17.06.2012)
i.merimaa@gmail.com

+372 505 1379

Tartu, Sangaste
Tuuli Merimaa Sangaste

eesti, soome,
inglise, vene

Nr. 10 juuni 2018 tuuli@kiisatamme.ee +372 507 4718 Sangaste
Tõnis Kask Taheva 

eesti, vene,
inglise

Nr. 11 (17.06.2014) bmk@tk8.com +372 507 7208 Taheva 
Meeli Palujõe Valgamaa eesti, saksa Nr. 12 juuni 2018 meeli.palujoe@gmail.com +372 58 191 463 Võru
Ene Pooland Valgamaa eesti, soome, vene Nr. 13 juuni 2018 pooland10@hot.ee +372 5229661 Otepää
Tiiu Voitk Tõrva-Helme kihelkond eesti Nr.17 juuni 2018 christinegild@hotmail.com +372 58586732 Tõrva
Külli Kell Valgamaa eesti, soome Nr.18 juuni 2018 kylli.kell@gmail.com +372 55 181 66  
Priit Riemann Valga linn eesti Nr. 19 juuni 2018 priit@valgamuuseum.ee +372 766 88 68 Valga
Karin Varblane-Palmiste Valga, Koivamaa eesti Nr 20 juuni 2018 varblanepalmiste@gmail.com +372 53 730 029 Valga
Ilze Salnāja-Värv Lõuna-Eesti eesti, läti   alpiniste@inbox.lv

+372 5646 7573 (EE)

+371 26052846 (LV)

Tartu

 

Valga Külastuskeskus

     Kesk 11, Valga
   +372 766 1699
  valga@visitestonia.com

Valga linna kaart turistile

Avatud:
16.09-14.05: E-R 10-16; L-P 10-14
15.05-15.09: E-P 10-17

Otepää turismiinfokeskus

    Tartu mnt 1, Otepää
  +372 766 1200
  otepaa@visitestonia.com

Otepää linna kaart turistile

Avatud:
16.09-14.05: E-R 10-17; L 10-14
15.05-15.09: E-R 10-17; L-P 10-15

Tõrva turismiinfopunkt

    Valga mnt 1, Tõrva
  +372 766 3300, +372 5609 2215
  valga@visitestonia.com

Tõrva linna kaart turistile

Avatud:
01.06-21.08: E-P10-15

22.08-31.05: T-L 10-15; E,P SULETUD!

Valka turismiinfo büroo

    Rigas 22, Valka Läti Vabariik
  +371 6472 5522, +371 2544 6602
  tib@valka.lv

Avatud:
01.09-31.05: E-R 8-17 (lõuna 12-13)
01.06-31.08: E-R 9-17; L-P 10-14